English Plus Dil Merkezi’nde Aile Yanında Konaklama, Öğrenci Yurtları, Oteller, Konaklama Tesisleri ve Apartlar gibi çok çeşitli konaklama olanakları sunuyoruz.

English Plus Ev Sahibi Aileler öğrencilerle etkileşim tercihleri için özellikler seçilmektedir. Aile yanında konaklama İngilizce’yi bir aile ve ev ortamında pratik yapar ve geliştirirken, yerel yaşam tarzı ile kaynaşmanın mükemmel bir yoludur. Ailelerimiz öğrencilerimize ideal konfor ve dostluğu sunmakta ve okulda bir gün geçirdikten sonra dönecekleri mükemmel bir yer sağlamaktadır.

Okul Yurdumuzda kalmayı tercih ederek, dil öğrenme tatili deneyiminizi diğer uluslararası öğrencilerle paylaşabilirsiniz. English Plus Okul Yurdu okulun asıl tesisine yakındır ve oturma salonu ve mutfak gibi ortak alanları olan, tek kişilik veya paylaşılan yatak odaları modern biçimde döşenmiş, benzersiz bir öğrenci topluluğu ortamı sunmaktadır.

Ayrıca, 2 ila 5 yıldızlı otellerde Tatil Tesisleri ve Apartlara kadar çok uygun fiyatlarda otelde konaklama imkanları da mevcuttur. Konaklama tercihiniz ne olursa olsun, English Plus Dil Merkezi olarak Malta’da evinizden uzakta bir ev ortamını size sağlamayı garanti ediyor ve bunun için her türlü çabayı gösteriyoruz.

 


C/O English Plus Language Centre (Head Office)
Dean Hamlet Aparthotel, Qaliet Street, St. Julian's - Malta
Tel: +356 21370889
email: info@englishplusmalta.eu

Copyright© English Plus Language Centre - Malta 2003 - 2017