İngilizce kursları her seviyede sunulmaktadır: yeni başlayanlar, temel, alt ve üst orta ve ileri seviyeler. Her kursun başlangıcından önce, öğrenciler uygun seviyeye yerleştirilmeleri için değerlendirme ve teste tabi tutulur. Öğrenciler sürekli olarak tam katılıma ve öğrenim sürecinde aktif yer alama teşvik edilir. Her kursun sonunda, öğrencilerin o kurs sonunda İngilizce’de hangi seviyeye geldiklerini belirlemelerine yardımcı olan geribildirimde bulunmamızı sağlayan testler yapılır.

Gramer, konuşma, dinleme, yazma, telaffuz ve kelime dağarcığı geliştirme üzerinde odaklanan Genel İngilizce Kursu yanında, Yoğun English Plus Kursu, Bire Bir kurslar, Özel Dersler, IELTS, Cambridge ve TOEFL gibi uluslararası tanınmış sınavlara hazırlık kursları ve daha bir çok özle kur sunulmaktadır. Bu kurslar kurs yapısını daha da kişiselleştirmeye ve çalışma programını yoğunlaştırmaya yardımcı olmaktadır.

Tüm kurslara şunlar dahildir: Kurs materyalleri, kayıt ve yerleştirme ücretleri, karşılama paketi ve kurs sonunda sertifika.

 


C/O English Plus Language Centre (Head Office)
Dean Hamlet Aparthotel, Qaliet Street, St. Julian's - Malta
Tel: +356 21370889
email: info@englishplusmalta.eu

Copyright© English Plus Language Centre - Malta 2003 - 2017